Yön 35 Yönetim site, apartman ve bina kapsamındaki tüm tadilat ve onarım işlerinizi özenle yapar.

Tüm tadilat, tamirat, onarım, restorasyon, dekorasyon işleriniz profesyonel ekibimiz ile itina ile tam zamanında ve üstelik en uygun fiyat ile teslim edilir.

Yön 35 Yönetim site, apartman ve binanızda gereksinim duyabileceğiniz her türlü tadilat, onarım, restorasyon, dekorasyon işlerinizi tam zamanında ve özenle yapar.

Yön 35 Yönetim, yapı malzemeleri, her türlü boya, site, apartman, bina, ev, işyeri dekorasyon için ihtiyaç duyulan sıhhi tesisat, kat kalorifer, kombi, petek montaj, elektrik tesisatı, alçı, sıva, boya, fayans, pvc, cam balkon, dış cephe mantolama, duvar kağıdı, kombi bakım, proje, çatı aktarma, çinko oluk tamiri, banyo dolabı, duşakabin, panel kapı, çelik kapı, ado kapı, laminat parke, ferforje demir gibi tüm araçlar olmak üzere her çeşit hırdavat ve ürün çeşidi ile en uygun fiyatlara güler yüzle hizmet etmeye çalışmaktadır.

Yön 35 Yönetimin Bina, Apartman ve Site yönetimi kapsamında verdiği tadilat ve onarım hizmetlerini aşağıdaki başlıklarda özetledik:

 • Komple Tadilat İşleri
 • Banyo-Mutfak Tadilatları
 • Sıhhi Tesisat İşleri
 • Çatı – İzalosyon İşleri
 • Boya – Sıva İşleri

  Yaşamın git gide hızlandığı günümüzde komşuluk ilişkileri de buna paralel olarak üzücü bir şekilde gerilemektedir. Apartman yöneticiliği tarafımızdan, profesyonel anlayış ve yaklaşımla sorunlarınızı en aza indirgeyerek yapılmaktadır.

  Adres

  1775 Sokak No:186 Kat:4 Daire:10 Karşıyaka / İZMİR

  Telefon

  +90 505 582 18 42
  +90 505 231 46 86

  Email

  info@yon35.com