Yön 35 Yönetim ile havuz, sauna ve jakuzi keyfinizi güvenle sürdürebilirsiniz.

Yön 35 Yönetim, işinin uzmanı, çevreye duyarlı, saygılı ve güler yüzlü personelleri ile havuz, sauna ve jakuzi bakımlarında güvenilir. çözüm ortağınız.

Site, yazlık site, apartman ve bina yönetiminde havuz ve jakuzi gibi alanların temizliği gerek güvenlik gerek hijyen açısından büyük önem taşır. Hayatımızın bir parçası olan “Yaşam Alanlarımız” da günün yorgunluğunu ve stresini atmamızda önemli etkenlerdir. Egem Yönetim, havuz, sauna ve jakuzi keyfinizi güvenle sürdürebilmeniz için, görsel ve hijyen bir ortamda yararlanmanız için partner firmalarımızla hizmetinizdedir.

Havuz bakımında doğru temizlik malzemesi doğru bir şekilde kullanılmalıdır. Temizlik ardından havuz içinde kalmayacak şekilde temizlik malzemelerin iyice durulanması ve ölçüsünün yerinde olması gerekmektedir. Havuz temizliğinde hiçbir tortu, leke vb. kirler bırakılmadan temizlenir. Ayrıca havuzda kullanılan malzemelerin suya bulaşmaması için gereken önlem alınmalıdır aksi halde solunum yolları enfeksiyonu gibi değişik rahatsızlıklara yol açabilir.

Jakuzilerin bakımı da tıpki havuzların bakımı gibi özen gösterilmediğinde ise bir çok enfeksiyon ve bulaşıcı hastalığın yayılmasına neden olabiliyorlar. Jakuzi temizliğinde kullanım sıklığına göre günlük ve periyodik olarak uygulanacak maddeler vardır.

 

Site, yazlık site, apartman ve bina yönetiminde Jakuzi Bakımı

  • Jakuzi iç yüzey temizliği
  • Jakuzi iç gider temizliği
  • Jakuzi dezenfeksiyonu
  • Jakuzi dış çevre seramik derzlerin temizliği

 

Site, yazlık site, apartman ve bina yönetiminde Havuz Bakımı

  • Mevsime göre yazlık ve kışlık ön bakımların yapılması,
  • Havuz suyu pH değerlerinin ölçülmesi, gerektiğinde kimyasal müdahale yapılması, gerekli makine ve ekipmanlar kullanılarak dip temizliğinin yapılması,
  • Havuz makine dairesinde bulunan mevcut sistemlerin daima çalışır durumda olmasının sağlanması konularını kapsar.

    Yaşamın git gide hızlandığı günümüzde komşuluk ilişkileri de buna paralel olarak üzücü bir şekilde gerilemektedir. Apartman yöneticiliği tarafımızdan, profesyonel anlayış ve yaklaşımla sorunlarınızı en aza indirgeyerek yapılmaktadır.

    Adres

    1775 Sokak No:186 Kat:4 Daire:10 Karşıyaka / İZMİR

    Telefon

    +90 505 582 18 42
    +90 505 231 46 86

    Email

    info@yon35.com